Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas ir keitimas

1. Kokybės neatitinkančios prekės yra keičiamos arba priimamos atgal. Prekė gali būti grąžinta pardavėjui arba pakeista kita, atitinkama preke, jeigu: 

prekė (formikariumas ir komplekte esančios ir pagalbinės priemonės) turi konstrukcinių gamintojo defektų, dėl kurių nėra galimybės surinkti ir naudoti prekę (formikariumą) pagal paskirtį; 

prekės (formikariumo ir komplekte esančių pagalbinių priemonių) dalys yra sugadintos arba sulaužytos transportuojant;

prekė (formikariumas ir komplekte esančios ir pagalbinės priemonės) turi vizualinių defektų, tokių kaip įskilimai, įbrėžimai arba įtrūkimai;

prekė (formikariumas ir komplekte esančios ir pagalbinės priemonės) sukomplektuota netinkamai arba nepilnai.

2. Kokybės neatitinkančias prekes pirkėjas gali grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo momento, prieš tai informavęs pardavėją.

3. Prekė gali būti grąžinta tik tuo atveju, jeigu:

prekė (formikariumas ir komplekte esančios ir pagalbinės priemonės) nebuvo naudota ir neprarado prekinės išvaizdos;

prekė (formikariumas ir komplekte esančios ir pagalbinės priemonės) grąžinama nesugadintoje pakuotėje;

grąžinant prekę (formikariumą ir komplekte esančias ir pagalbines priemones)   pirkėjimas kartu pateikia įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

4. Tuo atveju, jeigu pirkėjas nesilaikė 3 punkte nurodytų sąlygų, pardavėjas turi teisę prekių iš pirkėjo nepriimti.

5. Prekė nėgali būti grąžinta arba pakeista kita, atitinkama preke, jeigu:

prekės (formikariumo ir komplekte esančių pagalbinių priemonių) konstrukciniai defektai atsirado dėl netinkamo naudojamo arba surinkimo;

prekės (formikariumo ir komplekte esančių pagalbinių priemonių) vizualiniai defektai, tokie kaip kaip įskilimai, įbrėžimai arba įtrūkimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;

prekės (formikariumo ir komplekte esančių pagalbinių priemonių) komplekto dalys buvo pamestos arba prarastos dėl pirkėjo kaltės.

6. Prekes galima grąžinti mūsų biure darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00 val. Jeigu pirkėjas nusprendžia grąžinti prekes per siuntų pristatymo įmonę, pirkėjui tenka padengti pristatymo išlaidas.

7. Gyvunai (skruzdėlės) nėra grąžinamos. Skruzdėlės gali būti priimtos atgal tik tuo atveju, jeigu pristatant, visos skruzdėlės, įskaitant motinėlę, pirkėją pasiekė nugaišusios. Tokiu atvėju pirkėjas pristatymo dieną turi nufilmuoti skruzdėlių nugaišinimo faktą ir pranešti apie tai pardavėjui.

 

 

 

www.skruzdeliuferma.lt - svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.